STYRELSEN

Pauline Englund, ordförande:
pauline@sdur.se

Elias Tebibel, vice ordförande:
elias@sdur.se

David Öhman, ekonomiansvarig:
ohman@sdur.se

Kevin Shiva, ledamot:
kevin@sdur.se

Simona Stupane, ledamot:
simona@sdur.se

Hilvan Jabar, ledamot:
hilvan@sdur.se

Anton Lindberg Nyberg, ledamot:
anton@sdur.se

KANSLIET

Florian Tirnovan
Ungdomskonsulent

florian@sdur.se
Bildtelefoni: sdur@sip.omnitor.se
Skype: sdur1937
Whatsapp: 0793477827

Beatrice Brunnbauer
 Verksamhetsansvarig

beatrice@sdur.se
SMS/whatsapp: –
Skype: sdur1937

VALBEREDNINGEN

Hanna Petterson

Nikolaj Olvhöj Kirkegaard

Josephine Olvhöj Kirkegaard

Emile Binet (Suppleant)

För att kontakta valberedningen: valberedningen@sdur.se