STYRELSEN

Julius Gasslander, ordförande:
julius@sdur.se

Martina Kvist, vice ordförande:
martina@sdur.se

David Öhman, ekonomiansvarig:
ohman@sdur.se

Thilini Wasana, ledamot:
thilini@sdur.se

Therese Rangfeldt, ledamot:
therese@sdur.se

Leila Svetlov, ledamot:
leila@sdur.se

Kalle Lemmouh, ledamot:
kalle@sdur.se

KANSLIET

Florian Tirnovan
Ungdomskonsulent

florian@sdur.se
Bildtelefoni: sdur@sip.omnitor.se
Skype: sdur1937
Whatsapp: 0793477827

Michelle Malchow
 Verksamhetsansvarig

michelle@sdur.se
SMS/whatsapp: 0703555998
Skype: sdur1937

VALBEREDNINGEN

Olivia Renner Balkstam

David Farkas

Josefina Andersson

För att kontakta valberedningen: vb@sdur.se