Vilka är vi?

Vilka är vi? 2018-02-07T12:44:44+00:00

STYRELSEN

Julius Gasslander, ordförande:
julius@sdur.se

Sofia Lindevall, vice ordförande:
sofia@sdur.se

Gustav Wahlgren, ekonomiansvarig:
gustav@sdur.se

Ellinor Persson, ledamot:
ellinor@sdur.se

Jiin Najar, ledamot:
jiin@sdur.se

Rasmus Lewis, ledamot:
rasmus@sdur.se

David Öhman, ledamot:
ohman@sdur.se

KANSLIET

Florian Tirnovan
Ungdomskonsulent

florian@sdur.se
Bildtelefoni: sdur@sip.omnitor.se
Skype: sdur1937
Whatsapp: 0793477827

David Farkas
Ekonomi– och verksamhetsansvarig

david@sdur.se
0703 555 998 SMS/whatsapp
Bildtelefoni: david@mymmx.se
Skype: sdur1937

VALBEREDNINGEN

Sofie Hedlund

Eric Wranne, sammankallare

Pernilla Nilsson

För att kontakta valberedningen: vb@sdur.se